KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491516
nr 1349 1516
Nils Hårde
(1888-1962), Sverige
Oljemålning, Skånegård, Signerad, 1959. Olja på duk, Motivet: 50x60 cm
Nils Hårde, svensk bildkonstnär född 1888, död 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:58:33
26/9 22:17:49