KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491516

nr 1349 1516

Nils Hårde

(1888-1962), Sverige

Oljemålning, Skånegård, Signerad, 1959. Olja på duk, Motivet: 50x60 cm

Nils Hårde, svensk bildkonstnär född 1888, död 1962.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:58:33

26/9 22:17:49 1      Vinnande bud

Nils Hårde

Läs mer om Nils Hårde